Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak całkowicie usunąć antywirus z kompa?


Matkimen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam odinstalowałem antywira o nazwie "Panda" przez program uninstallerowy tego producenta, chce sobie na odmiane avg zainstalować, ale wyskakuje mi takie coś:

 

337811419168144818069.png

Opublikowano

Próbowałeś przez panel sterowania usuwać? Poszukaj na liście programów powinieneś znaleźć spokojnie i odinstalować.

"Because I'm a full grown lonely cat in the world."

Opublikowano

Tam właśnie już nie ma, jedynie co to na dysku C widze jakieś resztki tego oprogramowania, ale nie moge ich usunąć, bo "są otwarte w innym programie", nie wiem o co cho

Opublikowano

Panel sterowania(dodaj/usuń programy | w win7 PROGRAMY I FUNKCJE)  + ccleaner(wyczyść rejestr) + program Unlocker(usuwa pliki których nie można usunąć poprzez ppm<usuń).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wejdź w Menadżer Zadań, tam powinny być procesy odpowiedzialne za pliki z tego programu. Możesz je wyłączyć.

 

Jeśli masz w CCleanerze jeszcze wpis to możesz z niego skorzystać i odinstalować program ;p

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Wejdź w Menadżer Zadań, tam powinny być procesy odpowiedzialne za pliki z tego programu. Możesz je wyłączyć.

 

Jeśli masz w CCleanerze jeszcze wpis to możesz z niego skorzystać i odinstalować program ;p

 

No właśnie problem w tym, że odinstalowałem pande przez ten program od producenta i już nie wyśweitla sie ta panda w odinstaluj/usuń programy, zostały resztki antywirusa, które AVG wykrywa. A jakbym chciał jeszcze raz zainstalować pande to wyskakuje mi błąd, "nie udało sie poprawnie zainstalować" itp itd.

 

267221419173804818069.png

 

A jak np. chce usunąć resztke tych plików to musze mieć uprawnienia "systemu".

Unlockerem udało mi sie usunąć część tych plików.

Opublikowano

No właśnie problem w tym, że odinstalowałem pande przez ten program od producenta i już nie wyśweitla sie ta panda w odinstaluj/usuń programy, zostały resztki antywirusa, które AVG wykrywa. A jakbym chciał jeszcze raz zainstalować pande to wyskakuje mi błąd, "nie udało sie poprawnie zainstalować" itp itd.

 

267221419173804818069.png

 

A jak np. chce usunąć resztke tych plików to musze mieć uprawnienia "systemu".

Unlockerem udało mi sie usunąć część tych plików.

To zaloguj się jako system, psexec -sid cmd.exe.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

A gdzie to wpisać?

Musisz pobrać http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897553.aspx- wchodzisz w cmd i wpisujesz to, będąc w folderze z plikiem psexec.exe.

Pojawi Ci się wiersz poleceń z uprawnieniami systemu, możesz wtedy wejść do folderu z plikiem i usunąć go za pomocą polecenia del.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Musisz pobrać http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb897553.aspx- wchodzisz w cmd i wpisujesz to, będąc w folderze z plikiem psexec.exe.

Pojawi Ci się wiersz poleceń z uprawnieniami systemu, możesz wtedy wejść do folderu z plikiem i usunąć go za pomocą polecenia del.

 

A co mam wpisać konkretnie jak jestem w cmd.exe?

 

//Problem rozwiązany, można close.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...